#crosscol-left {width: 45%; display: inline-block; float: left;} #crosscol-right {width: 45%; display: inline-block; float: right;} #crosscol-right .widget {margin: 0;}

с.Покотилово, Новоархангельський р-он, Кіровоградська область

четвер, 3 грудня 2015 р.

Військово-навчальні заклади УкраїниВійськово-навчальні заклади України
Академія Збройних Сил України готує офіцерів оперативно-стратегічного рівня для всіх видів Збройних Сил і родів військ, а також офіцерів оперативно-тактичного рівня зі спеціальностей: мотострільці, танкісти, фахівці військової розвідки, ракетних військ та артилерії, тилу.

Київський військовий гуманітарний інститут готує офіцерів виховної роботи, військової, соціальної та прикладної соціології, журналістів.
Київський інститут Військово-Повітряних сил готує авіаційних інженерів, техніків і фахівців авіаційного тилу.
Київський інститут Сухопутних військ готує офіцерів танкових, автомобільних військ та військової розвідки.
Харківський військовий університет готує офіцерів протиповітряної оборони, ракетних військ та артилерії, військ РХБ (радіаційного, хімічного, біологічного) захисту, радіоелектронної боротьби, автоматизованих систем управління, метрологів, економістів.
Харківський інститут льотчиків Військово-Повітряних сил готує льотчиків, штурманів, офіцерів управління повітряним рухом і наземного радіотехнічного забезпечення польотів авіації.
Одеський інститут Сухопутних військ готує офіцерів мотострілецьких, аеромобільних військ, тилу, фахівців РАО (ракетно-артилерійського озброєння).
Севастопольский військово-морський інститут готує офіцерів Військово-Морських сил України.
Крім того створено:
—  військовий інститут артилерії при Сумському державному університеті;
— військово-медичний інститут у складі Української військово-медичної академії;
—   військово-інженерний   факультет   при   Кам'янець-Подільському сільськогосподарському інституті;
—   військово-будівельний факультет при Харківському державному політехнічному університеті.
В Україні створено вищі навчальні заклади для підготовки спеціалістів прикордонних військ (Хмельницька академія Прикордонних військ України) та Національної гвардії (Харківський військовий університет Національної гвардії України).
Офіцери, які мають вищу освіту та досвід служби у військах, можуть продовжити свою військову освіту в Академії Збройних Сил України.
Усі випускники вищих військових навчальних закладів отримують диплом загальнодержавного зразка, який дає їм право після звільнення із Збройних Сил працювати за цивільними спеціальностями.
Українська держава забезпечує молоді можливість здобуття військової освіти. Кожний юнак, який має середню освіту, а також солдат, сержант і матрос із середньою освітою після першого року строкової служби може вступити до вій^ ськового навчального закладу за власним вибором. Обираючи вищий військовий навчальний заклад, слід уважно проаналізувати свої нахили, інтереси, здібності, стан здоров'я, порадитися із старшими, з військовими. Кожна військова професія ставить перед юнаком певні специфічні вимоги до його здоров'я, до психічного (вольового, інтелектуального), фізичного розвитку. Ті, хто бажає вступити до вищого військового навчального закладу, в період з 1 лютого до 1 травня подають у районний (міський) військкомат заяву. Для всебічної оцінки вступників приймальна комісія навчального закладу проводить вступні іспити у два тури, з 1 по 25 липня. Враховуються результати письмового тестування із загальноосвітніх (шкільних) дисциплін, які є профілюючими в цьому військовому навчальному закладі, індивідуальні психологічні та фізичні якості юнака, стан здоров'я та ін. Абітурієнт, який пройшов за конкурсом, зараховується на перший курс військового навчального закладу, і з цього моменту розпочинається його служба в Збройних Силах чи в інших військових формуваннях України.

Немає коментарів:

Дописати коментар